info@balev.org.tr 0 232 374 21 21
Beyaz Ödüller
Balev | Bornova Anadolu Lisesi

Beyaz Ödüller

Beyaz Yatırım Ödülü

Bornova Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş kişiler arasında sanayi, ticaret, hizmet ve teknoloji sektörlerinden herhangi birinde yüksek başarı elde etmiş ve olumlu çalışmaları ile adını topluma duyuran müteşebbis veya üst düzeyde yöneticilik yapmış adaylar arasından seçilecek bir kişiye verilecek olan ödüldür.

Beyaz Düşünce Ödülü

Bornova Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş kişiler arasında akademik alanda önemli başarılara imza atmış, sosyal bilimler ya da fen bilimlerinin herhangi bir dalında ismini ülke veya dünya çapında duyuran çalışmalar gerçekleştirmiş olan adaylar arasından seçilecek bir kişiye verilecek olan ödüldür. Ödülün verilmesinde adayın akademik unvanı değil, akademik çalışmalarının kapsamı ve bilim dünyasındaki etkileri dikkate alınır.

Beyaz Yorum Ödülü

Bornova Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş kişiler arasında fikir ve sanat eserleri alanında önemli başarılar elde etmiş, alanında kendi ismini ülke veya dünya çapında duyuran çalışmalar gerçekleştirmiş olan adaylar arasından seçilecek bir kişiye verilir..

Beyaz Yaşam Ödülü

Bornova Anadolu Lisesi mezunu olma şartı aranmaksızın sanat ve eğitim alanlarında ismini ülke veya dünya çapında duyuran başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş, bu çalışmalarını tüm hayatına yaymış ve bunlarla toplumun sevgisi ve takdirini toplamış adaylar arasından seçilecek kişilere verilir.

 

Beyaz Ödül Formu için tıklayınız:beyazodulformu

Beyaz Ödül Yönetmeliği için tıklayınız: beyazodulyonetmelik

Geçmiş Beyaz Ödül Sahipleri için tıklayınız: beyazödülsahipleri