2019 Beyaz Ödüller
BALEV | Bornova Anadolu Lisesi

2019 Beyaz Ödüller

23.GELENEKSEL BALEV YILSONU ve BEYAZ ÖDÜLLER TÖRENİ

7 Aralık 2019 Cumartesi günü İzmir Ege Palas Business Hotel’de gerçekleşecek olan 23.BALEV Geleneksel Yılsonu Balosu ve Beyaz Ödüller Töreni için geri sayım başladı.

Okulumuzdan mezun oluşlarının 50. Yıllarını kutlayan 1969 mezunlarının mutluluklarını paylaşacağımız bu gecede İ.K ve BAL ruhuna sahip olmanın  keyfini ve sevincini bir kere daha yaşayacağız.

Vakfımız, çevresine ve toplumuna fayda sağlayacak projeler üretip uygulayan yaptıkları işlerle bireysel yada kurumsal olarak toplumsal yaşama olumlu katkıda bulunmuş, ‘Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalıdır’ ilkesini savunan kişilerin onurlandırılması gerektiğine inanmaktadır. 

Başarı bir yolculuktur ve bu yolculuktaki en güzel yol eğitimdir. Balev bu amaçla 1997 yılından bu yana her yıl ‘’BEYAZ ÖDÜLLER’’ adı altında ödüller vermektedir.

 

BEYAZ DÜŞÜNCE, Bornova Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş akademik alanda önemli başarılara imza atmış, sosyal bilimler ya da fen bilimlerinin herhangi bir dalında ismini ülke veya dünya çapında duyuran çalışmalar gerçekleştirmiş olan adaylar arasından seçilen  kişiye verilen ödüldür. 

BEYAZ YATIRIM, Bornova Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş kişiler arasında sanayi, ticaret, hizmet ve teknoloji sektörlerinden herhangi birinde yüksek başarı elde etmiş ve olumlu çalışmaları ile adını topluma duyuran müteşebbis veya üst düzeyde yöneticilik yapmış adaylar arasından seçilen bir kişiye verilen ödüldür. 

 BEYAZ YORUM, Bornova Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş kişiler arasında fikir ve sanat eserleri alanında önemli başarılar elde etmiş, alanında kendi ismini duyuran çalışmalar gerçekleştirmiş olan adaylar arasından seçilen bir Bornova Anadolu Lisesi mezununa verilen ödüldür.

BEYAZ YAŞAM, Mezun olma şartı aranmaksızın sanat ve eğitim alanlarında ismini duyuran başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş, bu çalışmalarını tüm hayatına yaymış ve bunlarla toplumun sevgisi ve takdirini toplamış adaylar arasından seçilen kişilere verilen ödüldür.


23.Geleneksel  yılsonu balomuzda düzenlenen törende ödüllerini alacak olan bu seneki beyaz ödül sahipleri şöyle oluşturulmuştur.

Beyaz Düşünce  : Ertuğrul SABAH ’ 71

Beyaz Yatırım    : Umur DENİZCİ ‘67

Beyaz Yorum      : Onur ERDOĞAN ’96 & Ant AKSAN ‘ 91

Beyaz Yaşam      : ADIM ADIM PLATFORMU

 

BALEV YÖNETİM KURULU