info@balev.org.tr 0 232 374 21 21
17.07.2019 - Tunç Soyer Ziyareti
Balev | Bornova Anadolu Lisesi

17.07.2019 - Tunç Soyer Ziyareti

BALEV, 17.07.2019 tarihinde 1977 dönemi mezunumuz İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer'i makamında ziyaret etti.

Ziyarete  BALEV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülden'74 in yanı sıra vakfımız Yönetim Kurulu Üyeleri, BALEV Mütevelli Heyeti Başkanımız Mehmet İsmet Demirağ'73, BALEV Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcımız Zeynep Damgacıoğlu Leylak'89, BALMED Başkanı Sena Nomak'98,BALMED Yönetim Kurulu Üyesi Özge Cesur'06, BALSPOR Başkanı Mehmet Müftüoğlu'02, BALEV Burs Komitesi Temsilcisi Çiğdem Özmen'84, BAL Mezunlar Tiyatrosu temcilcisi Ayşen Özkaya'84 , Bornova Anadolu Lisesi Okul Müdürü Aydın Doğmuş, Müdür Yardımcıları Nurdan Duralı ve Ömer Türker katılım sağladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında Baldaşları tarafından içtenlikle ağırlanan vakıf ve okul yönetimimiz; değerli mezunumuz Tunç Soyer'77 ile geçmişten günümüze BAL'ı, BALEV'i, amaç ve hedeflerimizi değerlendirdi. 

Bornova Anadolu Lisesi Okul Müdürü Aydın Doğmuş'un kendisine hediye ettiği okulumuz arşivindeki fotoğrafı ve öğrencilerin sosyal, sağlık, ruhsal durumlarını inceleme dosyasını mutlulukla kabul etti.

Tunç Soyer'i mutlu eden bir diğer hediye ise Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Gülden'74 in kendisine takdim ettiği 'BALEV Sertifikası' idi...

Her daim eğitimin önemini vurgulayan Tunç Soyer'in bu alandaki değerli çalışmalarını benimseyen BALdaşları, BALEV' e Tunç Soyer adına bağışta bulunarak gençlerimizin eğitimine katkıda bulunarak belediye başkanımıza anlamlı bir hediye vermiş oldu.

Sevgili Belediye Başkanımıza konukseverliği için bir kez daha teşekkür ederiz...