Yönetim Mesajları
Balev | Bornova Anadolu Lisesi

Yönetim Mesajları

Sevgili BAL Ailemiz,

Bu mektubumuzda sizlere geçtiğimiz haftalarda okulumuzda gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerden, vakıf yönetim kurulu olarak yaptığımız işlerden, kurulum çalışmaları son aşamaya gelmiş olan BAL Radyo’dan, toplumda öne çıkan ve genç kuşaklara rol modeli olabilecek mezunlarımızın öğrenci kardeşlerimizle bir araya getirilmesinden ve daha birçok başka şeylerden bahsetmeyi planlıyor ve bunun için notlarımızı derliyorduk ki yazımızı yetiştiremedik. Çaresizlik bir kez daha elimizi kolumuzu bağladı.

Yönetim Kurulumuzun en kıdemli üyesi 1966 Mezunu sevgili M.Bülent Timurtaş ağabeyimizi 01.02.2018 Perşembe günü kaybettik. Geçtiğimiz yıl yönetim kurulunda birlikte çalışmak için kendisini göreve davet ettiğimizde büyük bir sevinçle teklifimizi kabul etmişti. Önceki yönetim kurullarında da görev almış bulunan, büyükle büyük küçükle küçük olabilen sevgili Bülent ağabeyimiz aynı zamanda sevilen ve tanınan iyi bir hukuk adamıydı. Birlikte çalıştığımız süre boyunca Sevgili Bülent ağabeyimizin mesleki bilgi ve tecrübesi yanında BALEV Yönetim Kurullarında daha önce de çalışmış olmasının ayrıcalıklarını ve yararlarını hep gördük. Yönetim Kurulu toplantılarına hiç aksatmadan katılan ve çalışma disiplini ile bizlere örnek olan Bülent ağabeyimiz BAL ve BALEV için özveriyle çalışmış ve son ana kadar bu anlayışını elden bırakmamıştır. BAL camiası için yapmış olduğu çalışmalar için kendisine minnettarız.

Aramızdan zamansız ayrılan sevgili Bülent ağabeyimizin adına dönem arkadaşları tarafından bir eğitim bursu oluşturulmuştur. Müteakiben yapılan ilk Yönetim Kurulu toplantısında burs hesabına destek verilmesi ve burs hesabının “Bülent Timurtaş Sonsuz Bursu” olması ve böylece bu burs hesabının her yıl tekrarlanarak sonsuza kadar devam ettirilmesinin uygun olacağı görüşü benimsenmiştir.
Burs ile ilgili bilgiler tüm dönemlere duyurulmuş olup sevgili Bülent ağabeyimizin görev yaptığı 2011/2013 Yönetim kurulunun da tüm üyeleriyle destek verecekleri öğrenilmiştir.

Sevgili BALDAŞLAR,

Bir sonraki yazımızda sizlere başka konulardan bahsetmek ümidiyle hepinize saygı, sevgi, sağlık ve başarı dileklerimizi gönderiyoruz.

“Bülent Timurtaş Sonsuz Bursu”na destek olmak isteyen BAL’lılar için gerekli bilgilere yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Mehmet GÜLDEN'74
BALEV Yönetim Kurulu Başkanı

 

BÜLENT TİMURTAŞ adına oluşturulan “SONSUZ BURS FONUNA” bağış yapmak isteyen BAL’lı
Dönem arkadaşları ve kardeşleri için hesap numaraları aşağıda yer almaktadır.

Vakıfbank TR16 0001 5001 5800 7286 9630 52
İş Bankası TR89 0006 4000 0013 4131 0072 46
Online ödeme için tıklayın.