Mentorumuz Olun
Balev | Bornova Anadolu Lisesi

Mentorumuz Olun

Sizleri BALEV olarak yürütmekte olduğumuz Mentor Mezun Platformu’na davet ediyoruz. Temel amacı öğrencilerimizin profesyonel hayata geçişlerini kolaylaştırmak olan bu yenilenmiş platform sayesinde BAL öğrencileri ile kendi kariyeriniz süresince edindiğiniz tecrübelerinizi ve görüşlerinizi paylaşarak, onlara yol gösterebilir; ‘keşke bunu öğrenciyken biliyor olsaydım’ dediklerinizi öğrencilerimize aktararak kariyerlerine bir adım önde başlamalarına önayak olabilirsiniz.

Bu platforma üye olarak okulumuzun sizlere katmış olduğu artı değeri katlayarak, zorlu ve rekabetçi koşullar altında kariyerlerine ilk adımlarını atacak olan genç öğrencilere aktarabilir ve hedeflerine giden bu yolculuklarında onlara kılavuz olabilirsiniz.

“Mentor Mezun Platformu” nasıl çalışır?

Mentorlarımız LinkedIn profillerindeki bilgilerini Mentor Mezun Platformu ile eşleştirerek veya sadece birkaç dakika içerisinde yeni bir profil oluşturarak bu platforma kolayca katılabilirler. Öğrencilerimiz, akademi ya da iş dünyasındaki mezunlarımızı kendi kariyer hedefleri doğrultusunda seçerek mentorluk isteği gönderirler. Bu şekilde iki taraf arasında mentor-öğrenci ilişkisi kurulmuş olur.

Neden katılmalıyım?

Bu platform aracılığıyla gerçekleştirilen tüm faaliyetler okulumuz öğrencilerinin kariyer başarılarının arttırılmasına yöneliktir. Bu platform sayesinde mezunlarımız öğrencilerimizin başarılarına katkıda bulunarak BAL mezunlarının iş dünyasındaki değeri ve kalitesinin arttırılmasına destek sağlamış olurlar. Ayrıca mentor veya öğrenci olarak platforma dâhil olan herkes daha geniş bir profesyonel ağa sahip olurlar.

Nasıl katılabilirim?

Mentor Mezun Platformu çevrimiçi olarak www.balev.org.tr web sitesi üzerinden yürütülmektedir. Program hakkında daha fazla bilgi edinmek ve programa dâhil olmak, Mentor Mezun Platformu ile ilgili sorularınız için bizimle info@balev.org.tr veya muhasebe@balev.org.tr mail adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.